3.vieta – Anna Tropiņa
Skolotāja – Iveta Eglīte
Lepojamies!
3.vieta – Anna Tropiņa
Skolotāja – Iveta Eglīte
Lepojamies!
1.vieta
Lauma Gabriēla Kurzemniece
Skolotāja – Sanita Ermane
Lepojamies!
1.vieta – Andrejs Iļjins
3.vieta – Katrīna Kaltniece
Skolotājas – Iveta Eglīte, Silvija Bergmane, Ilze Klints, Annija Stateviča
Lepojamies!
3.vieta
Anna Tropiņa (Uzaicināta piedalīties Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādē)
Skolotāja – Iveta Eglīte
Lepojamies!
1.pakāpes diplomus Kuldīgas novada skolēnu skatuves runas konkursā šodien saņēma Gustavs Karulis un Beatrise Beltiņa no 1.c klases; Marta Ziemele un Aleksandra Karolīna Legeza no 2.b klases.
Skolotājas Inga Kromane un Vija Bukāte.
Lepojamies!
RTU Liepāja otrdien, 26. martā, notika Liepājas Atklātās datorzinātņu olimpiādes, konkursa “Algoritmiņš” 2.kārta. Otrajā kārtā startēja 22 labākās komandas.
1.vietu ieguva Kuldīgas Centra vidusskolas komanda KCV Code – 5.a klases skolnieks Bernards Paičs un 6.b klases skolnieks Aleks Gorbačovs. Skolotāja Aiga Bērziņa.
Lepojamies!
KCV 5. – 7. klašu zēnu komanda piedalījās novada skolu sacensībās florbolā.
Komanda ieguva 3. vietu.
Komandā spēlēja – Roberts Sokolovskis, Olivers Berholcs, Ralfs Šternbergs, Rūdolfs Šēnhofs, Lūkass Stepanovs, Mareks Lešinskis, Harijs Munkevics, Tomass Urbanovičs, Gustavs Eglītis.
Vārtus droši sargāja Rihards Bieriņš.
Lepojamies!
1.-2.kl.
Atzinība – PATRĪCIJA LIEPIŅA
Skolotāja – VIJA BUKĀTE
3.-4.kl.
Atzinība – JASMĪNA LAPSIŅA
Skolotāja – AUSMA GRUNDMANE
5.-7.kl.
Atzinība – NIKOLA VIKTORIJA KUZŅECOVA
Atzinība – SOFIJA STJOPOČKINA
Skolotāja – AUSMA GRUNDMANE
LEPOJAMIES!
5.kl.
3.vieta – LUKAS OZOLNIEKS
Atzinība – EMĪLIJA PĒTERSONE
Atzinība – MĀRTIŅŠ KRAUJA
Skolotāja – INTA VASELĀNE
6.kl.
Atzinība – ANETE GRIBĒNA
Skolotāja – LAURA ZARIŅA
7.kl.
Atzinība – SOFIJA STJOPOČKINA
Skolotāja – MARUTA BIRZNIECE
8.kl.
Atzinība – OLIVERS PURVIŅŠ
Skolotāja – SANTA LAPIŅA
Atzinība – MATĪSS GERTKE
Skolotāja – INTA VASELĀNE
LEPOJAMIES!
5.kl.
2.vieta – EMILIJA ŠĶUBURE
3.vieta – LOTE ZAĶE
Skolotājas – ILONA VALKOVSKA, MADARA MAIJA MANČINSKA
6.kl.
1.vieta – RŪDOLFS VALDMANIS (uzaicināts dalībai valsts posmā)
Skolotājas – EVITA PĒRKONE-KIMBORE, MADARA MAIJA MANČINSKA
3.vieta – RALFS BIRZE
Skolotājas – SANITA VICKOPE, MADARA MAIJA MANČINSKA
8.kl.
Atzinība – KATRĪNA KALTNIECE
Skolotāja – SANITA VICKOPE
9.kl.
3.vieta – ALISE GRĪNBERGA
Skolotāji – NORMUNDS DZINTARS, MADARA MAIJA MANČINSKA
Atzinība – MARTS ROBERTS
Skolotāja – ILZE ROBERTA
11.kl.
1.vieta – LAURA VANAGA
3.vieta – ANNA VALDMANE
Skolotāja – ILZE ROBERTA
LEPOJAMIES!