Kuldīgas Centra vidusskola īsteno Erasmus+ programmas 2019. gada projektu “Kreativitātes kamola atšķetināšana soli pa solim.” (“Untangling the creativity clew step by step”) Nr. 2019 -1 – LV01 – KA101 – 060146.

Izglītības iestādes pedagogi ir piedalījušies tālākizglītības kursos – Linda Legeza un Inna Rīna, Seviļā, Spānijā no 16.09.2019. – 20.09.2019. apguva drāmas mācību metodes nozīmi un izmantošanu mācību procesā; Linda Legeza un Monta Svilpe, Limasolā, Kiprā no 5.06.2021. – 10.06.2021. – pozitīvas mācību vides veidošanu; Marita Berķe un Iveta Eglīte, Florencē, Itālijā no 14.06.2021.- 19.06.2021.– inovāciju un radošuma integrēšana mācību procesā.

Projekta mērķis ir sekmēt Kuldīgas Centra vidusskolas pedagogu profesionālās kompetences attīstību un zināšanu par skolēnu radošuma kā caurviju prasmes attīstīšanu un integrēšanu mācību procesā nodošanu pedagogiem.

Projekta koordinatore un  mācību mobilitāšu dalībniece Linda Legeza, sadarbībā ar projekta dalībniecēm Innu Rīnu, Montu Svilpi, Maritu Berķi un Ivetu Eglīti, ir izstrādājušas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A kursu programmu “Kreativitātes veicināšanas balsti – pozitīvas mācību vides radīšana, drāmas metodes izmantošana un inovāciju integrēšana mācību procesā.”

2020.gada 3. janvārī Linda Legeza vadīja meistarklasi pedagogiem, kurā iepazīstināja ar drāmas metodi, sniedza teorētiskās un praktiskās zināšanas, iesaistot pašus pedagogus drāmas aktivitātēs.

2021. gada jūnija pēdējā nedēļā projektā iesaistītās dalībnieces dalīsies ar apgūtajām mācību metodēm, paņēmieniem ar saviem kolēģiem no Kuldīgas Centra vidusskolas.

2021. gada augustā un nākamajā mācību gadā projekta dalībnieces piedāvās Kuldīgas novada un citu novadu pedagogiem apgūt mūsdienīgās caurviju prasmes attīstīšanas iespējas, piedaloties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A kursu programmā “Kreativitātes veicināšanas balsti – pozitīvas mācību vides radīšana, drāmas metodes izmantošana un inovāciju integrēšana mācību procesā.”

Kuldīgas Centra vidusskolas pedagogi īsteno Erasmus + projektu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *