No 18. līdz 19. martam Kuldīgas Centra vidusskolas līdzpārvalde devās saliedēšanās braucienā uz Saldus JIC “Šķūnis”. Saldus jaunieši mums bija sagatavojuši dažādas izklaides divu dienu garumā. Sākumā, spītējot sliktajiem laika apstākļiem, mums bija iespēja izstaigāt Saldus ievērojamākās vietas. Dienas gaitā bija dažādas aktivitātes ar Eiropas Brīvprātīgā darba veicējiem no Rumānijas (Stefan Tudor) un no Grieķijas (Minushe Kallashi). Viņi mūs iepazīstināja ar dažādām jauniešu iespējām Eiropā – informācija par programmu ERASMUS+, Youthpass un mūžizglītības kompetencēm, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu.

Vakarā katra organizācija parādīja sevis sagatavotos mājasdarbus, diskutēja par pārstāvētajām organizācijām un turpmākajām sadarbības iespējām.  Jaunieši spēlēja spēles un jautri pavadīja laiku. Vakara noslēgumā tika veikts pasākuma izvērtējuma aplis.

Nākamo rītu sākām ar rīta rosmi un nodarbību par dažādām jauniešu iespējām Latvijā. Izvērtējot pasākumu, jaunieši atzina, ka guvuši daudz noderīgas informācijas, labas idejas un pozitīvas izjūtas. Īpašs paldies Rudītei Muraševai un Ilzei Fišmeisterei!

 

0_3835_1 UZLIME_SKUNIS_fin__2__400x400esunmesjeyw_verbal_branding_-_lv_copy_2eu_flag-erasmus+-1024x292

Pasākums notika ar programmas “Erasmus+”. Eiropas Jaunatnes portāla un Eurodesk atbalstu.

Saliedēšanās pasākums Saldus JIC “Šķūnī”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *