KONSULTĀCIJAS PIE KULDĪGAS CENTRA VIDUSSKOLAS MĀCĪBU PRIEKŠMETU SKOLOTĀJIEM
2019./2020.m.g. I semestrī

 
Vārds  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Bensone
Inguna
      8:00 – 8:20, 107.
14:00-14:40, 107.
T. 13:00-13:30, 107.
Beņislavska Aija     15:30-16:10, 300.    
Bergmane Silvija 15:30-16:10, 406.   T.15:30-16:10, 406. 15:30-16:10, 406. 14:00-15:00, 406.
Berķe Marita 14:00-14:40, 205.   7:45-8:25, 205.
T. 14:45-15:25, 205.
   
Bērziņa Aiga    14:45-15:25, 211.   T.14:45-15:25, 211.  
Birzniece  Maruta 14:45-16:10, 306. T.7:45-8:25, 306.
14:00-15:25, 306.
7:45-8:25, 306.    
Brauna Ligita   T.14:00-14:40, 109.
14:40-15:20, 109.
  T. 13:15-13:55, 109. 7:45-8:25, 109.
Bredovska Maija   14:00-14:40, 208. T. 14:00-14:40, 208.    
Bukāte Vija       T. 7:45-8:25, 104. 13:15-13:55, bibl.
Būdeniece Maira T. 14:05-14:45, 209.   13:15-13:55, bibl.    
Dēvita Krista 14:45-15:25, 312. 14:45-15:25, 312.     T. 14:00-14:40, 409.
Eglīte  Iveta T. 15:30-16:30, 407.   15:30-16:30, 407.    
Ermane  Sanita          
Felš-Milbergs Krists T. 14:45-15:25; 317. 7:45-8:25; 409.   14:45-15:25, 317.  
Flugrāte Larisa       T. 14:45-15:25
16:10, 210.
 
Fogels  Toms Nov. 15:30-16:55 Nov. 14.40-16:55   15:30-16:10; Mtz
T. 16:15-16:55 Mtz
 
Fokina Daiga   14:00-14:40, 216.     t.13:15-13:55, 216.
Grose Sarmīte   T.7:55-8:25, 106.     7:55-8:25, 106. 13:00-14:00, 113.
Grundmane Ausma   14:45-15:45, 411.      
Hofmarka Irina          
Iesalniece Ināra       15:30-16:10, 402.  
Jasinska Ginta       13:15-13:55, 400.
14:00-14:40, 400.
 
Jerumanis Jānis   7:45-8:25, manēža   T. 14:00-14:40, manēža  
Klints Ilze     15:30-16:10, 409.    
Kromane Inga     14:10-14:50, 215. T 14:10-14:50, 215. 13:00-13:40, 215.
Kūma Vega         T.8:00-8:20;
14:00-14:20
Lancmane Aija 15:30-16:10   14:45-15:25   t. 14:00-14:40
Lapiņa Santa 7:45-8:25, 305. T. 7:45-8:25, 305.
14:45-15:25, 305.
15:30-16:10, 305. 7:45-8:25, 305.  
Lapsa Līga   7:45-8:25, 307. 15:30-16:10, 307. 7:45-8:25, 307.
14:45-16:10, 307.
T.14:45-15:25, 307.
Legeza Linda 14:45-15:25, 221.   T.14:45-15:25, 221.    
Liņķe Jana     15:30-16:10, 311. T. 7:45-8:25, 312.  
Ļeļa Maija 15:30-16:30, 311. 14:45-15:25   15:30-16:30 T.14:00-15:00, 311.
Mazā Gita 15:30-16:10, Mtm   7:55-8:25, Mtm T. 7:55-8:25, Mtm  
Mūrniece Liene 7:45-8:25, 309.     15:30-16:10, 309. T. 7:45-8:25, 309.
Ņečiporuka Ieva   7:45-8:25 T. 15:30-16:10    
Osmanovs Vladimirs   15:30-16:10, 409.   T. 15:30-16:10, 409.  
Reimane Inga     13.15- 13.55, bibl. 13.15- 13.55, bibl.
15:30-16:10, bibl.
 
Rīna Inna     14:00-14:40, 210.
T. 14:40-15:00, 210.
   
Roberta Ilze 14:45-16:10, 413. T. 14:45-15:25, 413. `   14:00-14:40. 413.
Selecka Lelde 15:30-16:10, 300. T. 7:45-8:25, 200.      
Stikuta Irina          
Spuļģe Antra 14:45 – 15:25;
T. 15:30-16:10, 412.
  14:45 – 16:10, 412. 7:45-8:25 412.  
Svilpe Monta 15:30-16:10, 417.   T. 14:45-15:25, 417. 14:45-15:25, 417.  
Šteinberga Dagnija 14:45-15:25, 313. 7:45-8:25, 313.
T. 14:45-15:25, 313.
     
Tīruma Indra         13:15-16:10. 217.
Valkovska Ilona 14:00-14:40, 214.   T. 14:00-14:40, 214.   13:14-14:15
Vaselāne Inta 15:30-16:10, 302. 7:45-08:25, 302.   14:45-16:10, 302. T. 14:00-14:40, 302.
Vickope Sanita 15:30-16:30, 103.    T. 7:45-8:25, 103. 14.45- 16.10 – 103.kab.  
Zāģere Mārīte   13:15-14:00, 113.
14:00-14:40, 113.
15:25-16:15 T 15:25-16:10  
Zeidaka Santa 7:45-8:25