KONSULTĀCIJAS PIE KULDĪGAS CENTRA VIDUSSKOLAS MĀCĪBU PRIEKŠMETU SKOLOTĀJIEM
2019./2020.m.g. II semestrī

T. – darbs ar talantīgajiem skolēniem

Vārds  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Bensone
Inguna
      13:55-14:45, 107. T. 13:00-13:40, 107.
Beņislavska Aija     15:25-16:50, 300.    
Bergmane Silvija 15:30-16:30, 406.   T.15:30-16:10, 406.   14:45-15:25, 406.
Berķe Marita 14:45-15:30, 205.   7:45-8:25, 205.
T. 14:45-15:25, 205.
   
Bērziņa Aiga    14:45-15:25, 211.   T.14:45-15:25, 211.  
Birzniece  Maruta 14:45-16:10, 306. T.7:45-8:25, 306.
14:00-15:25, 306.
7:45-8:25, 306.    
Brauna Ligita   T.14:00-14:40, 109.
14:40-15:20, 109.
  T. 13:15-13:55, 109. 7:45-8:25, 109.
Bredovska Maija    14:00-14:40, 208. T.14:00-14:40, 208.    
Bukāte Vija       T. 7:45-8:25, 104. 13:15-13:55, bibl.
Būdeniece Maira   T. 14:05-14:45, 209. 13:15-13:55, bibl.    
Dēvita Krista 14:45-15:25, 409. 14:45-15:25, 103.     T. 14:00-14:40, 409.
Eglīte  Iveta     14:50-16:00, 407. T. 15:30-16:10, 407.  
Ermane  Sanita     14.45-15:45, 406. T. 15.30-16:10, 412.  
Felš-Milbergs Krists T. 14:45-16:10; 317. 7:45-8:25; 409.   15:30 -16:10, 317.  
Flugrāte Larisa       T. 14:45-15:25
15:30-16:10, 210.
 
Fogels  Toms Novuss 15:30-16:55 Novuss 14.40-16:55   15:30-16:10; Mtz
T. 16:15-16:55 Mtz
 
Fokina Daiga   14:00-14:40, 216.     T.13:15-13:55, 216.
Grose Sarmīte   T.7:55-8:25, 106.     7:55-8:25, 106. 13:00-14:00, 113.
Grundmane Ausma     14:00-15:45, 411.    
Hofmarka Irina 15:00-15:30, 108.     14:00-14:40, 108. T. 13:00-13:30
Iesalniece Ināra       15:30-16:10, 402.  
Jasinska Ginta       T.13:15-13:55, 400.
14:00-14:40, 400.
 
Jerumanis Jānis   7:45-8:25, manēža   T. 14:00-14:40, manēža  
Klints Ilze     15:30-16:10, 409.    
Kromane Inga     14:10-14:50, 215. T 14:10-14:50, 215. 13:00-13:40, 215.
Kūma Vega         T.8:00-8:20;
14:00-14:20
Lancmane Aija 15:30-16:10, manēža   14:45-15:25, manēža   T. 14:00-14:40
Lapiņa Santa 7:45-8:25, 305. T. 7:45-8:25, 305.
14:45-15:25, 305.
15:30-16:10, 305. 7:45-8:25, 305.  
Lapsa Līga   7:45-8:25, 307. 15:30-16:10, 307. 7:45-8:25, 307.
14:45-16:10, 307.
T.14:45-15:25, 307.
Legeza Linda     T.14:45-15:25, 221.
15:30-16:10, 221.
   
Liņķe Jana     15:30-16:10, 311. T. 7:45-8:25, 312.  
Ļeļa Maija 15:30-16:30, 311. 14:45-15:25   15:30-16:30 T.14:00-15:00, 311.
Mazā Gita 15:30-16:10, Mtm   7:55-8:25, Mtm T. 7:55-8:25, Mtm  
Mūrniece Liene 7:45-8:25, 309.     15:30-16:10, 309. T. 7:45-8:25, 309.
Ņečiporuka Ieva   7:45-8:25 T. 15:30-16:10    
Osmanovs Vladimirs   15:30-16:10, 409.   T. 15:30-16:10, 409.  
Reimane Inga     13.15- 13.55, bibl. T. 13.15- 13.55, bibl.
15:30-16:10, bibl.
 
Rīna Inna     14:00-14:40, 210.
T. 14:40-15:00, 210.
   
Roberta Ilze T. 15:30-16:10, 413.   14:40-15:25, 413.   14:00-14:40. 413.
Selecka Lelde 15:30-16:10, 200. T. 7:45-8:25, 200.      
Stikuta Irina     7:45-8:25, 312.   T. 7:45-8:25, 312.
Spuļģe Antra 14:45 – 15:25;
T. 15:30-16:10, 412.
  7:45-8:25 412.
14:00 – 15:30, 412.
   
Svilpe Monta 15:30-16:10, 417.   T. 14:45-15:25, 417. 14:45-15:25, 417.  
Šteinberga Dagnija 14:45-15:25, 313. 7:45-8:25, 313.
T. 14:45-15:25, 313.
     
Tīruma Indra 7:45-8:25, 221.
13:15-13:55, 221.
      T. 13:15 – 13:55, 400.
Valkovska Ilona     T. 14:00-14:40, 214. 14:00-14:40, 214. 13:14-14:15
Vaselāne Inta 14:45-15:25, 302. T.7:45-08:25, 302.      14:00-15:25, 302.
Vickope Sanita   T. 7:45-8:25, 103. 14:45-16:10, 103.  15.30- 16.10 – 103.kab.  
Zāģere Mārīte   13:15-14:00, 113.
14:00-14:40, 113.
15:25-16:15 T.15:25-16:10  
Zeidaka Santa 7:45-8:25