2015. gada KCV 12. klases absolventi

12.m1 klase, audzinātāja Santa Lapiņa

Krists Ābelnieks, Klāvs Elgars Benefelds, Santa Burkevica, Gita Cīrule, Vladimirs Djakivs, Jurģis Pēteris Eglītis, Madara Kāle, Niklāvs Krūmiņš, Ieva Mediņa, Jekaterina Miezīte, Renāte Putniņa, Toms Raikstiņš, Anete Rožkalne, Alvis Rubenis, Kima Rudakova, Ralfs Šīmans, Marta Vītoliņa, Klāvs Zītars,

12.m2 klase, audzinātāja Santa Lapiņa

Krišjānis Āboliņš, Mārtiņš Blāķis, Selīna Gertnere, Alvis Hercenbergs, Laura Jankovska, Rihards Kepšs, Inguna Neitāle, Harijs Peskops, Dāvis Dāvids Podiņš, Kristiāna Rozentāle, Sandija Sīle, Jorens Stepanovs, Kristīne Šķēle, Sindija Šmite, Kaspars Štromanis, Alvis Vaļagins, Ričards Zīlīte.

2014. gada KCV 12. klases absolventi

12.m klase, audzinātāja Iveta Eglīte
Elīza Anna Andrejenko, Agnese Cīrule , Emīls Čalkovs,  Dāvis Matīss Eliņš,  Niklāvs Ērcītis,  Elans Aivis Gūtmanis,  Miķelis Hartmanis, Krišs Jansons ,  Edgars Katšens,  Krists Kleinbergs,  Laura Matute, Kristaps Milbergs ,  Baiba Podniece,  Elīna Pūrīte,  Paula Rīna,  Elīna Saifullina,  Annija Segliņa,  Inta Sproģe,  Imants Stepens, Alise Šica ,  Raitis Štobe,  Aija Treimane,  Linda Valkovska,  Toms Veldre,  Alise Vētra,  Elvita Vēze, Laura Zaķe,  Anete Zariņa.

2013. gada KCV 12. klašu absolventi
12.m klase, audzinātāja Larisa Barinova un Aina Stepēna
Krists Ābele,  Guntis Birznieks,  Ilze Blūma,  Ilva Bumbiere,  Roberts Čīčis,  Kitija Dadzīte,  Kristaps Dembovskis,  Anna Dilāne,  Ričards Iesaliņš,  Marta Kāne,  Līga Kārkliņa, Roberts Lasis,  Miķelis Līdaks, Dāvids Lipšens,  Sintija Neščadima,  Dārta Pūpola,  Simona Sedoliņa,  Dāvis Strauts,  Dāvis Strelkovs,  Zane Zvagule.

12.v klase, audzinātāja Dzintra Blūma
Jānis Ābele,  Karīna Blinde,  Anna Firgute,  Kristaps Grūslis,  Alvis Kaltnieks,  Edijs Kreičmanis,  Lelde Lange, Diāna Lipska, Agnese Pastuhova ,  Sintija Rībena,  Ieva Slipiņa,  Kristīne Šeiko,  Simona Škapare,  Laurita Šulca,  Jolanta Traščenko, Laura Vanaga,  Toms Vanags, Madara Veldre .

2012. gada KCV 12. klašu absolventi
12.m klase, audzinātāja Gunta Jankovska
Oskars Balodis ,  Solvita Doniņa,  Anete Ērcīte,  Anete Frišfelde, Ginta Gotfridsone,  Agnese Kramēna,  Edgars Lugovskis,  Jurģis Megnis,  Raitis Neitāls, Amanda Ozola, Laura Rudovica,  Mārtiņš Rūtenbergs,Krista Laura Sīle,  Arta Smiltiņa,  Lūcija Strauta,  Madara Štorha,  Baiba Valkovska, Edvards  Zvagulis.

12.v klase, audzinātāja Antra Spuļģe
Dāvis Andersons, Karīna Azobkova, Kristīne Ābelniece,  Klinta Āboliņa,  Ilze Cīrule, Laura Dupate,  Ance Fokina,  Kaspars Gertners,  Sandris Gulbis,  Inguss Gūtmanis,  Anita Jankovska,  Egija Jēkabsone, Anete Kalniņa, Kārlis Komarovskis,  Baiba Kriņģele,  Līva Liepiņa,  Gundega Lode,  Dārta Lūse,  Sandra Millere,  Linda Perkune, Līva Pētersone ,  Ieva Rancāne,  Agate Roķe,  Alise Romāne, Jānis Rubens,  Kalvis Rumbenieks,  Andis Uplejs.

2011. gada KCV 12. klašu absolventi
12.m klase, audzinātāja  Līga Lapsa
Ābele Kalvis, Aišpure Zane, Biezbārde Madara, Bušers Jānis, Celmiņš Jurģis, Eglīte Dārta, Grava Simona, Grūnvalds Reinis, Hildebrante Dita, Japeniņa Santa, Kalniņa Arta, Kāns Rihards, Kārkliņa Santa, Kesenfelde Līva, Lauva Rita, Liepniece Elīna, Lugovskis Kristaps, Ļutkus Artis, Maksimovs Andis, Plāts Ainars, Skrudze Agnese, Spriesle Undīne, Stepena Anna, Stonis Jānis, Šmidberga Agnese, Šteinberga Ginta, Taube Ginta, Uplejs Artūrs.

Andis Maksimovs – Man liekas, ka mūsu klase bija draudzīga. Saliedējums parādījās dienu pirms kāda pasākuma, kad vajadzēja kaut ko ātri izdomāt ar priekšnesumiem.. Visā visumā klase bija mazliet sadalījusies pa grupiņām.. pa 4 vai 5 cilvēkiem. bet nebija arī tā, ka nekontaktējāmies ar citiem.. Mums bija daudz dažādi ārpusskolas pasākumi.

Rita Lauva – Kopumā ņemot, 12. m nebija tie čaklākie un uz mācībām visvairāk vērstie skolēni. Mācējām nokaitināt skolotājus ne pa jokam, taču to visu atsvērām ar jautriem, mīļiem un dzīvespriecīgiem mirkļiem skolas dzīvē. Bijām kopā ne vien skolā, bet arī ārpus tās. Ar to arī atšķīrāmies no citiem. Bijām ļoti iemīlējuši savu kolektīvu, tāpēc regulāri rīkojām pasākumus pirtīs, vasarā pie jūras, protams, arī audzinātāja Līga Lapsa bija kopā ar mums. Pie sava kolektīva nevaram nepieskaitīt arī visu iemīļoto un pazīstamo žigulīti. Aktīvi piedalījāmies skolas rīkotajos pasākumos. bijām pirmie divkāršie čempioni fizikas pēcpusdienā.

12.v klase, audzinātāja Iveta Eglīte
Alute Krista, Amoliņa Aiga, Andersone Agnese, Andersone Elva, Andersons Edgars, Ābula Anita, Balodis Krists, Biļa Mariela, Bumbiers Ritvars, Cera Laura, Erta Zaiga, Freiberga Līga, Kartaviha Agita, Krastiņa Sanita, Ošis Edgars, Romanovs Uģis, Terpa Anda, Veisberga Laura, Vikaine Kristiāna, Zālīte Aiga, Zvingule Anda, Žebeka Šerbuka Baiba,

Uģis Romanovs – mūsu klase bija samērā nosvērta un varētu pat teikt, ka sadalīta tādās, kā grupās. Mēs bijām 5 zēni un pārējās bija meitenes, bet tas bija pat samērā patīkami. Uz klases pasākumiem ieradās daļa cilvēku, jo daļa bija no tālākiem ciematiem, nevis no Kuldīgas. Bet 12.klasei ejot uz beigām mūsu klase saliedējās – Žetonu vakars, skolas pasākumi un, protams, eksāmeni lika mums vienam otru atbalstīt un mazliet izprast vienam otru labāk. Klase bija kā viens vesels. Tādi mēs bijām, katrs sevī nesvērti, bet reizē ļoti jauki un izpalīdzīgi..

Anda Zvingule -mūsu klasē mācījās skolēni ar dažādiem rakstura tipiem, dažādiem hobijiem, dažādiem dzīves mērķiem, un tādēļ klases kopējais tēls veidojās daudzpusīgs un krāsains. Tas, ka katrs bijām kā individualiāte, netraucēja īstajā laikā un vietā sapulcēties, izdarīt to, kas jāizdara un patīkami pavadīt laiku kopā. Klasē bieži valdīja brīva gaisotne, nereti izskanēja joki un smiekli. Mums bija arī īpaši skolotāji, kas palīdzēja, kad bijām apmulsuši, sašļukuši vai aizmāršīgi, dalījās ar vērtīgiem padomiem un atbalstīja, pati īpašākā – mūsu klases audzinātāja.

2010. gada KCV 12. klašu absolventi
12.m klase, klases audzinātāja Dzintra Blūma
Ieva Ābola, Jurģis Barkāns, Mārīte Bernane, Baiba Doniņa, Gerda Grulle, Kristīne Hartmane, Raitis Kārkliņš, Nena Kleinberga, Ieva Leimane, Edgars Liepājnieks, Santa Mazā, Mellers Ingus, Lāsma Mūrniece, Liene Mūrniece, Gatis Neimanis, Ieva Ose, Anija Ozola, Anete Pujāte, Ernests Pūliņš – Cinis, Beāte Reinvalde, Anete Skalde, Gatis Tomsons, Linda Trumsiņa, Arnita Zadvinska, Modris Zaķis

12.v klase, klases audzinātāja Antra Spuļģe
Laura Agriņa, Kārlis Amjuts, Andrejs Āboliņš, Vladimirs Beļajevs, Ija Dēliņa, Agnese Dembovska, Diāna Jerumane, Reinis Kalniņš, Marģers Kāns, Signe Krebse, Inta Lampa, Jānis Linde, Ieva Maule, Raivis Peskops, Inta Pigožne, Ritvars Plāts, Ieva Putniņa, Aija Raituma, Līva Rutkovska, Zane Rutule, Lauris Svars, Anna Šmēdiņa, Gunta Šteinberga, Beāte Zalāne, Eva Zute

2009. gada KCV 12. klases absolventi

12.m klase, klases audzinātaja Iveta Eglīte
Krišs Andersons, Silva Baumane, Ronalds Bergholcs, Aurika Birsanu, Māris Bite, Inga Blāķe, Jānis Dīriņš, Madara Kalniņa, Jānis Kondratjevs, Linda Kraule, Zane Maule, Māris Millers, Justīne Ose, Rūta Pīpīte, Jolanta Sedliņa, Santa Serdjukova, Zane Smiltiņa, Andris Stebulis, Jurģis Stukuls, Kristaps Štorhs, Mārcis Turks, Aija Upleja, Edgars Vanags, Ineta Viļumate, Jānis Vītoliņš, Ance Ziemele, Edmunds Zutis, Justīne Zviedre

12.v1 klase, klases audzinātāja- Larisa Barinova
Ieva Ābele, Mārtiņš Dmitrijevs, Deins Freijs, Edgars Jankovskis, Krista Jirgensone, Madara Kalna, Kristīne Kancāne, Ilze Klints, Anita Kobaska, Inga Lūciņa, Madara Mazā, Madara Ose, Igors Pinters, Viviāna Pirtniece, Ramona Reita, Monta Riekstiņa, Linda Rieksta, Baiba Šefanovska, Mārīte Turka, Zane Zandere

12.v2 klase, klases audzinātāja- Ilze Roberta, Sanita Ermane
Kārlis Aniņš, Artis Āboliņš, Rūta Birze, Ieva Cīrule, Jurijs Djakivs, Artūrs Goldmanis, Megija Jakobovska, Megija Klepere, Mārtiņš Koškevics, Agnese Laķe, Guntars Lorbergs, Anita Meire, Eva Miķelsone, Zane Pirtniece, Kaspars Rasmanis, Dāvis Reinfelds, Kristīne Rozentāle, Māra Speciusa, Solvita Ūdriņa, Inita Vekmane, Kristīne Vīķe, Dace Zingberga

2008. gada KCV 12. klases absolventi
12.m klase, audzinātāja Silvija Herca
Sabīne Ābelniece, Ance Babrovska, Rihards Bierands, Kitija Birze, Laura Briekmane, Arta Flugrāte, Edmunds Gendriks, Artūrs Jermolovs, Santa Kalnmale, Laila Kārkliņa, Baiba Koševare, Gatis Lagzdiņš, Ilmārs Mamis, Mārtiņš Medinieks, Kaspars Megnis, Krists Neimanis, Inese Ozoliņa, Baiba Pīpīte, Laura Rasmane, Elīna Ruņeniece, Anita Sokolovska, Ilze Stankevica, Matīss Tīrmanis, Egita Velde, Liene Vīgante, Oskars Vītoliņš, Eduards Volkonovskis

12.v1 klases, audzinātāja Benita Baumane
Ieva Eglīte, Jūlija Gailīte, Kristīne Japiņa, Ieva Kesenfelde, Gunta Kolāte, Eva Ķepule, Krista Maule, Diāna Mihailova, Inga Puškundze, Pēteris Rudens, Santa Slipiņa, Arta Stepena, Zanda Valciņa

12.v2 klase, audzinātāja Mārīte Rungevica un Anna Vētra
Ieva Asne, Jānis Ābols, Santa Blāķe, Agneta Bredovska, Līga Cīrule, Kaspars Čermakovs, Signe Dišlere, Vita Dīriņa, Mikus Helmanis, Reinis Jansons, Kārlis Kalanda, Aivis Kalniņš, Nauris Karlsons, Dace Linde, Artūrs Liņķis, Signija Matīsa, Agrita Obodņikova, Ulla Perkune, Gatis Raģis, Jānis Rudlaps, Jānis Simanovičs, Elīna Sisina, Lelde Tomsone, Edžus Zaics

2007. gada KCV 12. klases absolventi
12. m klase, audzinātāja Dzintra Blūma
Ieva Alkšņuzara, Klāvs Ābele, Mārtiņš Ābols, Intars Bergmanis, Ivars Bukšs, Ingus Buneris, Andris Flugrāts, Ilva Gailuma, Katrīna Kaminska, Līga Korme, Sintija Mēness, Daiga Mieze, Kristīne Rezņikova, Aija Sprosta, Krista Stupāne, Mikus Stupāns, Aigars Tilgalis, Zita Zaice, Māris Zaķis

12.v klase, klases audzinātājaAntra Spuļģe
Madara Antonsone, Oskars Bergmanis, Kristīne Bikova, Daniela Biļa, Agnese Cakule, Laura Cepurīte, Mārtiņš Dīriņš, Aija Freija, Ina Kortaka, Ieva Kraule, Dace Leja, Anta Ludženiece, Aiga Lūsiņa, Evita Meņģe, Oskars Pētersons, Anita Iesalniece, Kitija Pole, Roberts Prauliņš, Agita Rasmane, Sanita Reinberga, Iveta Ruzga, Ģirts Vilce, Linda Vītoliņa

2006. gada KCV 12. klases absolventi
12.a klase, audzinātāja Brigita Freija
Uģis Eida, Sarma Freimane, Sanda Gūtmane, Ginta Jēkabsone, Inga Klaniņa, Inita Kartaviha, Linda Katšena, Dāvis Kristlībs, Ineta Lūciņa, Ance Markovska, Liena Plēgermane, Inese Reinberga, Baiba Rozevska, Guntars Rumbenieks, Egita Saulgrieze, Inga Zeme, Agnija Zepa, Kristīne Vārna, Ieva Birziņa, Kristaps Dmitrijevs, Maira Gailuma, Raitis Grabovskis, Juris Grīniņš, Anete Jerumane, Agate Mellere, Elga Ose, Aira Pigožne, Māris Štrauss, Janeta Turka, Diāna Volkonovska, Linda Volkonovska, Liene Volkovska, Laura Zvingule.

Absolventes Agates Melleres atmiņas – mums bija klase kā klase.Klase bija ļoti draudzīvs un aktīvs kolektīvs. Klases kolektīvā vienmēr bija ļoti jautri. Labi bija, ka ļoti bieži mēs visi kopā smējāmies par kādu joku un parasti tie nebija vērsti pret kādu cilvēku. Pat pie visstingrākajiem skolotājiem nekad nebija saspringuma sajūtas, jo bija tāds chill.Atmiņas par skolu vispār ir ļoti labas.

12.b klase, audzinātāja Nadežda Aleksandrova
Agnese Anspoka, Uģis Bergmanis, Juris Budņikovs, Normunds Cīrulis, Agnese Dobele, Linda Gendrika, Liene Kalniņa, Andris Kurcišs, Jānis Liepiņš, Baiba Pirtniece, Kristiāna Popova, Madara Tomsone, Jānis Valkovskis, Aiva Vēbere, Evita Vīķe, Sintija Vīķe

Anonīmas klases absolventes atmiņas – Laikam jāpievienojas tam bariņam no skolas “sliktākās klases”, darījām visādas blēņas u.t.t Es klasē biju baigā kūdītaja, vispār atmiņas labas- lielākās blēņas, paldies Dievam, netika atklātas, jo tad tas būtu draudējis ar izslēgšanu no skolas…… Ar skolotājiem/skolotājām attiecības labu labās vismaz man, atceros ka Gaile vienmēr mani purināja un teica saņemies tu vari. Varētu teikt ka vidusskola vispār bija tā kur veidojās personība, kas apzinās savu varēšanu. Bezrūpīgā dzīve.Klases kolektīvs bija ļoti draudzīgs un daudzpusīgs.

2005. gada KCV 12. klases absolventi
12.a klase, audzinātāja Dzintra Blūma
Anda Avotiņa, Rasa Ābele, Nora Beķere, Andželika Birsanu, Laura Bitiniece, Raimonds Blūms, Līga Bukāte, Reinis Butāns, Ilze Hildebrante, Laura Jurjure, Edgars Krauze, Kārlis Krecers, Arnis Ļeļs, Jānis Mertens, Gunita Mulda, Aija Neilande, Anda Pole, Valdis Rasmanis, Uldis Reinfelds, Zane Reisa, Edgars Ruņģis, Raitis Skujāns, Ina Stara, Jānis Stukuls, Jānis Šteinbergs Šternboks

12.b klase, audzinātāja Mārīte Rungevica
Oskars Baumanis, Dace Bērziņa, Ilze Bērziņa, Zaiga Biģele, Uģis Brūklis, Liene Hildebrante, Ilze Jēkabsone, Linda Matroze, Ilze Mediņa, Jurijs Romānovs, Uldis Reinfelds, Ivo Saliņš, Liene Siliņa, Kaspars Strautiņš, Jānis Šefanovskis, Baiba Tīsa, Anda Uzulēna, Ieva Viļuma, Līva Viļuma

2004. gada KCV 12. klases absolventi
12. klase, audzinātaja Gunta Jankovska
Uldis Ķezberis, Andris Koškevics, Raitis Rozentāls, Lilija Sasnika, Jānis Krūmiņš, Evija Jansone, Baiba Katšena, Baiba Andersone, Andris Stumbris, Valdis Gauja, Ivars Gansons, Aigars Druvaskalns, Andris Garkalns, Kristīne Firsova, Dairis Ošis, Ģirts Pētersons, Aija Zemzare, Renē Uzars, Līga Valkovska, Ieva Mulda, Justīne Kleinberga, Kristiāns Stūrmanis, Mārtiņš Bērziņš

2003. gada KCV 12. klases absolventi
12. a klase, audzinātāja Dagnija Šteinberga
Aigars Bērics, Daiga Dambrovska, Raivis Frāms, Inta Gemberga, Sniedzīte Jakobovska, Andris Jonaitis, Justīne Kronberga, Baiba Liepājniece, Māra Limbaha, Maija Neilande, Solvita Prūse, Raivis Rasmanis, Jānis Ritums, Māris Rungēvics, Ilze Skrulle, Kaspars Skujāns, Dace Sprosta, Sintija Strazdiņa, Evija Stankeviča, Dace Strazda, Ainars Škapars, Santa Teiha, Linda Tinte, Inese Zommere, Una Zvingule

12.b klase, audzinātāja Brigita Freija
Atvars Anskops, Zane Ābiņa, Eva Blumberga, Liene Bumbiere, Liena Egliena, Eva Emoliņa, Juris Garkalns, Egija Irbe, Ingus Jankevitčs, Marita Karlsone, Eva Kleinhofa, Inga Kļavlapa, Sanita Lūciņa, Ginta Mātere, Aldis Rozevskis, Andis Rūdulis, Evija Rube, Mārīte Siatkovska, Guna Stara, Evita Strazdiņa, Kristīne Šulce, Iveta Štorha, Karīna Ulbicāne, Jānis Vīnerts, Lauris Zauers, Inita Zavicka

2002. gada KCV 12.a klases absolventu saraksts
12. klase, audzinātāja Alda Urtāne
Linda Andersone, Liene Ābolte, Jānis Bērziņš, Liene Būmeistere, Dace Demme, Līga Jankovska, Raivis Jasinskis, Jānis Kandis, Aija Korotkova, Arita Mūrniece, Sinda Saulkalne, Laura Sedliņa, Agris Sļisarenko, Māris Strazds, Linda Strēlniece, Līga Šnace, Maruta Šnakste, Unda Šteinberga, Līga Štorha, Gatis Terps, Gusta Veitnere, Adrians Žerebcovs

2002.gada KCV absolventu saraksts
12b. klase, audzinātāja Iveta Lūse
Krists Andersons, Inga Antensone, Liene Āķīte, Māris Bierands-Bierens, Evija Bieriņa, Jānis Blūms, Juris Bunka, Raimonds Denis, Juris Freibergs, Imants Jansons, Zane Jirgensone, Kaspars Kristiņš, Aleksandrs Lange, Rolands Lāceklis, Sandis Lindermanis, Severīns Lukss, Raivis Maurers, Ģirts Miksons, Līga Pilskunga, Marats Polesnins, Krista Reinfelde, Lauris Skudiks, Laine Strazdiņa, Madars Šmīdbergs, Māris Tomsons, Oskars Vecpils, Zane Viliņa

2001. gada KCV 12.a klases absolventu saraksts
12.a klase, audzinātāja Gunta Jankovska
Vineta Antensone, Daiga Bruže, Artūrs Cinis, Inta Grundmane, Signe Kancāne, Gunita Kromane, Nameda Ledjankina, Zane Leja, Aiga Liepiņa, Rūta Lukševica, Gunta Megne, Diāna Panarina, Ģirts Pavlovs, Laila Rāmule, Dace Strujevica, Annija Strūrmane, Zane Supe, Ilāra Šēnhofa, Iveta Tarasova, Inita Uzule, Edgars Vēveris, Sanita Viliņa, Silva Vilnīte, Dace Zvirbule, Karīna Žerebcova

12.b klase, audzinātāja  Dzintra Vaivade
Baiba Āboltiņa, Sintija Babrovska, Kristīna Balabka, Rita Balana, Ieva Balode, Edmunds Berka, Irita Bite, Elīna Ģigule, Elīna Jermolova, Ieva Kalēja, Linda Kalniņa, Liene Kaņuka, Mārtiņš Kondratjevs, Madara Lintiņa, Gints Lorbergs, Signe Luksa, Jolanta Milberga, Solvita Reita, Ina Saliņa, Inta Tomsone,  Agnese Zeile

2000. gada KCV absolventu saraksts
12. a klase, audzinātāja Silvija Herca
Kaspars Atmats, Evita Blūma, Mārtiņš Bunka, Kristīne Būmeistere, Dace Jansone, Normunds Krauze, Ģirts Ostrovskis, Agneta Pone, Inta Pranča, Ilva Rube, Vija Skudra, Sintija Stepane, Andra Sļisarenko, Uģis Turks, Ilze Zvirbule, Sanita Mūrniece

12. b klase, audzinātāja Brigita Freija
Gints Benefelds, Laura Bērtulsone, Evita Birkenšteina, Aivars Bite, Laura Blumberga, Raitis Brunovskis, Jānis Damškalns, Liene Ernestovska, Sergejs Felšaus, Inga Geca, Jānis Goldbergs, Dace Ivanova, Laura Jansone, Aivita Karlova-Karlovska, Inese Kurciša, Una Leļa, Līga Mazā, Valdis Novickis, Laura Pucena, Antra Raituma, Andrejs Raižis, Vladimirs Raksa, Una Rathena, Mārīte Rozevska, Mārtiņš Ruduks, Sinda Simanoviča, Daiga Šķipsna, Liene Tolka, Kristīne Upnere, Guntars Zdanovskis

1999. gada KCV 12. klases absolventi
12.a klase, audzinātāja Anna Vētra
Artis Ābolts, Alīna Burmeistere, Antra Cildermane, Jānis Doniņš, Aivis Dreimanis, Inese Grīnberga, Kristaps Grīniņš, Andris Jēkabsons, Mairita Nikolājeva, Ilze Šēniņa, Līga Šteinberga, Arita Štorha, Agnese Šulca, Jana Tomovica, Ilze Vītoliņa, Inese Ziņģe

12.b klase, audzinātāja Mārīte Rungevica
Lauris Aizšpurs, Ģirts Blūms, Silga Benefelde, Rolands Bergholcs, Adrians Dravnieks, Ieva Dzelme, Zita Eglīte, Elana Gerasimoviča, Dzintars Granapskis, Laura Ķezēna, Jānis Lubiņš, Kristīne Lukševica, Ģirts Reinfelds, Mārtiņš Sīlis, Ieva Šķēle, Signe Šteinberga, Ieva Upeniece, Inta Vaite, Ģirts Jankovskis
1998. gada KCV 12.a klases absolventu saraks

12.klase, audzinātāja Dzintra Vaivade

Iveta Bosjānoka, Linda Elksne, Natālija Felšava, Inguna Gertnere, Liene Grundmane, Māris Grundmanis, Jānis Heinsbergs, Andrejs Jansons, Irita Jasinska, Selga Kancāne, Irēna Kiršpile, Renāte Korotkova, Sintija Krastiņa, Baiba Krūmiņa, Guntars Lankovskis, Iveta Pohevica, Aija Puķe, Liene Nasteviča, Aiga Nelsone, Atis Orniņš, Ilze Sedliņa, Kristīne Vēvere

1997. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12. klase, audzinātāja Brigita Freija
Gunta Aišpure, Jānis Auziņš, Daiga Elerte, Baiba Bendrāte, Linda Grīna, Dainis Kairišs, Renāte Ķikuste, Jānis Lielāmers, Dace Linde, Kaspars Lubāns, Vasilijs Panarins, Marģers Pinkulis, Lauris Poikāns, Indra Ribaka, Artis Šimpermanis, Ilze Šmite, Baiba Šulca, Inese Titova, Ieva Varakalne, Agneta Viliņa, Arnis Vjaksa, Ieva Zariņa

1996. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12.klase, audzinātāja Anna Vētra
Sandra Alute, Inta Bulava, Dace Dimante, Ivars Dimants, Ints Kalniņš, Normunds Norenbergs, Māris Petrēvics, Gints Puškundzis, Toms Rožkalns, Kristīne Rubene, Gunta Sedoliņa, Evija Štāla, Zane Štrāle, Ģirts Upenieks

1995. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12.klase, audzinātāja Inna Zarubina

Jānis Ansons, Lienīte Bēmere, Dace Bērziņa, Iveta Brasla, Jana Brence, Agnese Cinovska, Inga Darģe, Dace Eida, Iveta Jostiņa, Sanita Krūmiņa, Gunita Lagzdiņa, Oskars Luste, Inita Mētele, Agnese Seržante, Ģirts Skujāns, Kaspars Šulcs, Alda Šlakorcina

“Audzinātāja mums bija stingra, bet laba, atbalstīja mūs. Brīžiem grūti bija tikt galā ar puišiem, tiem nereti prāts nesās uz jokiem. Ritmikas konkursā dabūjām pirmo vietu par latviešu mūzikas izmantošanu. Atmiņā palikusi jauka ekskursija uz Viļņu. Šķiet, bijām parasta klase, kaut ko darījām kopā, kaut ko pa grupiņām, bet katrs bijām personība. Žetonu vakars mums notika restorānā, tas bija neparasti, bet forši! Atmiņas no skolas saglabājušās pozitīvas. ” – Inga Darģe

1994. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12. klase, audzinātāja Brigita Freija
Edgars Ansons, Māris Āķītis, Jānis Cielava, Arkādijs Čerkašins, Inese Dziesma, Iveta Flesnere, Marita Fridriksone, Hardijs Grabovskis, Ivars Heidemanis, Līga Janberga, Inta Jansone, Inga Jasaite, Evita Konrāde, Ilze Ķīvīte, Inta Laķe, Austris Rinmanis, Baiba Rozenberga, Undīne Rubene, Ilze Špiguna, Sigita Vidovska, Solveiga Zīle, Linda Žēpere

1993. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12. klase, audzinātāja  Alda Urtāne
Uldis Alutis, Inita Arāja, Andris Berķis, Jolanta Bikova, Anda Grundmane, Raivika Jēkabsone, Everita Kalviņa, Inga Kostjukēviča, Andis Kreicmanis, Anita Krūmiņa, Jana Kuncīte, Zane Laksberga, Signe Lūse, Ingus Mālnieks, Anita Poikāne, Anda Račko, Inese Reisa, Ieva Vidmane, Vilnis Vilkovskis, Reinis Vīcups, Mārcis Zīle

1992. gada KCV 12. klases absolventu saraksts
12.klase, audzinātāja
Kristīne Agruma, Mudīte Birkvalde, Arta Bumbule, Aiga Fogele, Daiga Freiberga, Dace Gertnere, Ilze Gudiņa, Inguna Jansone, Anda Japeniņa, Ronalds Kaminskis, Sinda Kenerte, Iveta Maderniece, Baiba Mazkalne, Iveta Mētele, Ieva Odzelēviča, Sandra Poikāne, Linards Puķe, Dagnis Sudrabs, Ilze Štorha, Ingrīda Tinte, Dace Ūdriņa, Mareks Strauts, Inga Dmitrijeva

1991. gada KCV 12. klases absolventu saraksts

12.a klase, audzinātājs  Valdis Urtāns
Solveiga Āboliņa, Inga Heidemane, Lana Kenerte, Evija Kovaļa, Sinita Kovaļevska, Māris Krūmiņs, Indra Leincene, Sandra Leitāne, Ingemārs Liakovičus, Irita Megne, Marika Pipa, Kristīne Reimane, Līga Riekstiņa, Everita Rudens, Iveta Šplīta, Arnis Šrauss, Raimonds Valcis, Agnese Vilerte, Iveta Žvagule

12.b klases, audzinātāja  Silvija Grīnberga
Iveta Boikova, Jolanta Dreimane, Sarmīte Eversone, Zane Japēniņa, Gunita Krūmiņa, Miks Mērnieks, Evita Pētersone, Mairita Poriķe, Evita Sielēzina, Ināra Skaržinska, Ilze Skore, Evija Staško, Ilze Tutova, Mārīte Vikštrēma, Ivo Zeļģis, Kristīne Žēpere, Dace Resoviča

1990. gada KCV 12.b klases absolventu saraksts
12. klase, audzinātaja Lūcija Bulle

Ineta Bergmane, Inese Celmiņa, Uldis Dambītis- Dambergs, Agrita Gintere, Juris Girvaitis, Argo Grīnbergs, Ilze Kaltniece, Kristīne Karole, Dace Kronberga, Ilze Lebedeka, Māris Muitenieks, Nansija Ozoliņa, Daira Prūse, Līga Raituma, Simona Rumbeniece, Ilze Skaboviča, Kristīne Tjarve, Sarmīte Vasečko

1990. gada KCV 12.a klases absolventu saraksts
12.klase, audzinātaja Mirdza Ādmine
Marita Berķe, Andris Bogdans, Māra Celma, Terēza Drīksna, Sarmīte Gāča, Viesturs Gertners, Marita Jansone, Kristīne Jēkabsone, Santa Kārkliņa, Uģis Kārkliņš, Silva Kraule, Dace Kudiņa, Dina Megne, Andis Pauliņš, Daina Peskopa, Arvis Rozenbergs, Arvis Rullis, Lāsma Slūka, Jolanta Stankus, Inga Sūna, Daiga Tobija, Ilze Turka, Ieva Upleja

1989. gada KCV 12.b klases absolventi
12.a klase, audzinātāja  Dagnija Šteinberga
Dace Rozentāle, Andžela Dravniece, Sandra Kļava, Nauris Pētersons, Agita RinkevičaAlita Kovaļenko, Sigita Freimane, Ilze Petrovica, Irita Blumberga, Mudīte Kuršinska, Sanita Polkāne, Daina Rudīte, Kaspars Podiņš, Džineta Mētele, Dzintra Poriete, Sanita Plotere, Sandra Saleniece, Liene Circene, Aija Romāne

12.b klase, audzinātājs  Raimonds Kramzaks
Aldis Bensons, Ilze Burkevica, Uģis Dēliņš, Normunds Dzintars, Sniedzīte Dūdiņa, Egita Horne, Māris Kasparovičš, Sigita Kreicmane, Andris Krūmiņš, Arvis Krūmiņš, Anita Kuplā, Sandijs Kūlainis, Dzintra Lase, Jurands Orlovs, Ivars Pone, Vineta Pūkaine, Uldis Rungevics, Dace Stirāne, Zigmārs Sula, Regnārs Valciņš, Daiga Vēze, Iveta Tilgale

1988. gada KCV 11 klašu absolventu saraksts

11.a klase, audzinātāja Anna Vētra

Egita Apse, Santa Āboliņa, Ilze Brice, Normunds Egle, Dace Ernstsone, Gundars Gebauers, Jolanta Kalniņa, Inga Kreicmane, Kaspars Ķinēns, Ingmārs Lādens, Baiba Maksimova, Inga Millere, Matīss Mitenieks, Santa Nikaze, Ilze Pelēkā, Kaspars Pitkevics, Ginta Romāne, Dace Silava, Una Štorha, Inita Vētra, Laila Zerne

11.b klase, audzinātāja Guna Priedīte (Bergmane)
Juris Bumbuls, Baiba Grīnberga, Inita Kalniņa, Aivis Kuklis, Naira Lezdkalne, Anita Liepiņa, Līga Liņķe, Sandris Megnis, Artis Orbis, Aija Palma, Margita Putniņa, Ervita Riekstiņa, Ainars Salmiņš, Sanita Simanoviča, Dace Skaboviča, Juris Vilsons, Daina Zariņa, Andris Škapars

1987. gada KCV 11 klašu absolventu saraksts
11.a klase, audzinātāja Dzidra Ģēģere
Sandra Aišpure, Iveta Ābele, Inga Batalova, Viola Boka, Sarmīte Košeļeva, Jana Lagzdiņa, Agita Liepiņa, Viola Liņķe, Dainis Pilskungs, Sigita Strāķe, Sandra Sustrupa, Lita Šmēdiņa, Inese Taube, Lorita Vasečko, Mairita Zemture, Laila Volkoviča, Taiga Skurule, Kaspars Oļehnovičs, Ina Zeidaka, Vineta Zamberga, Inita Štrāle

11.b klase, audzinātājs Visvaldis Cīcis
Raitis Apinis, Māris Āboliņš, Armīns Beinarovičs, Laila Grīnberga, Sandra Hatrmane, Marita Helmane, Santa Jakobovska, Dace Kleinberga, Igo Kūlainis, Mārīte Neiberga, Liene Osvalde, Anda Pileniece, Māris Slakteris, Anita Strauta, Daiga Šteina, Sanita Vēze, Dace Vikmane, Aiga Vilciņa, Inese Vintere, Vēsma Reimane

1986. gada KCV 11 klašu absolventu saraksts

11.a klase, audzinātāja Dzidra Gaile
Indra Adzele, Ilze Austruma, Dainuvīte Bakanauskas, Agris Bergmanis, Ieva Blumfelde, Ilva Bredovska, Lāsma Ciekause, Elita Ēķupe, Sanita Grīnberga, Andra Lauberte, Elita Melers-Moellere, Santa Palma, Antra Prūse, Gunita Putniņa, Sanita Reimane, Uldis Veiss, Daila Vējiņa, Baiba Zālīte, Normunds Zernis

11.b kase, audzinātāja – Mārīte Rungevica
Daiga Arlauska, Gunita Bensone, Gunta Brēdiķe, Inta Dadzīte, Inga Damberga, Santa Grīnberga, Jana Grīniņa, Gundega Jakobovska, Aiga Kalniņa, Anda Kārkliņa, Vega Kenerte, Dace Kļaviņa, Sandra Langfanga, Arnis Langmanis, Māris Morozovs, Aigars Ošenieks, Gatis Pigožnis, Vineta Poriņa, Igors Reimanis, Ritvars Rozentāls, Gunita Strautmane, Inita Tīruma, Laila Zudāne, Gatis Gāča, Elmārs Lukašēvics

1985. gada KCV absolventi

11.a klase, audzinātāja Alda Urtāne
Sanija Balcere, Zane Belševica, Antra Anita Dreijere, Santa Dubure, Viviāna Elberga, Mārīte Jansone, Ruta Japeniņa, Uldis Kleinbergs, Sanita Krūmkalne, Guntis Lapsa, Andris Liepiņš, Juris Marins, Gundega Medisone, Jolanta Miezīte, Daila Petrēvica, Renāte Rībena, Iveta Skuja, Gunta Stikāne, Līga Stūre, Anita Tomsone, Agris Zanders, Inta Zluģe, Agrita Zundovska , Gatis Berkerts,  Aija Strazdiņa

11.b klase, audzinātāja Priedīte
Aija Apine,  Līga Ālante, Ligita Braune,  Jana Bulava,  Agrita Čīma,  Gita Kasparoviča,  Una Klamere,  Baiba Lāce, Gundega Meņģe,  Dace Miteniece, Sanita Ņemudrova, Vaiva Pauliņa, Vineta Pavļukova, Juris Pigevics, Uldis Poņimeckis, Dzintars Pūkainis, Renāte Reinsone, Dina Resnais,  Māris Romāns,  Dailis Sējējs,  Vita Stirāne,  Juris Špiguns, Inita Ūdre, Laila Veidemane, Baiba Vikmane, Alberts Viļumsons, Ilva Vinklere, Gita Gūtmane,  Juris Kaļiņins

1984. gada KCV absolventi

11.a klase, audzinātāja Dzita Ģēģere
Anda Barkāne, Māris Bernans, Aigars Grīnbergs, Gita Grīnvalde, Ginta Grosberga – Taubere, Laila Jansone, Aija Kāne, Anta Konrāde, Agris Krūmkalns, Gunita Lagzdiņa, Daiga Līdaka, Sarmīte Niedrīte, Dace Pērkone, Artis Ruiķis, Aivars Salmgriezis, Inga Sproģe, Iveta Šulte, Inita Vecrumba, Dace Zariņa

11.b klase, audzinātāja Skaidrīte Īvāne
Antra Āpse, Līga Bendrāte, Inese Brīsa, Gunta Cielava, Daina Dadzīte, Dainis Dadzītis, Baiba Dambīte – Damberga, Vija Jēkabsone, Brigita Kārkliņa, Dace Komarovska, Jolanta Krūmkalne, Ainars Lapiņš, Normunds Mazais, Līga Prūse, Daiva Riauka, Gundars Rozentāls, Valdis Rozentāls, Ingrīda Stepānova, Daiga Strāķe, Ruta Stūre, Andis Vecrumba, Valdis Vītoliņš, Ivars Volkonovskis

1983. gada KCV absolventi
11.a. klase, audzinātāja Ārija Jansone
Nelda Ansberga
Daiga Bērziņa
Jānis Brūders
Aija Celma
Līga Dārdadze
Ilze Freimane
Inga Golubeva
Aivars Kāns
Viesturs Liņķis
Edvīns Maslovskis
Gatis Pabērzs
Dainis Saukums
Valdis Tomsons
Armands Tīss
Astra Vasmuse
Smaida Vasiljeva
Vēsma Vecpuise
Sarmīte Vītoliņa
Aleksandrs Zariņš
Māris Zemturis
1983.gads
11.b. klases audzinātāja: Anna Vētra
Vineta Ansone, Agris Ābele, Vivita Bielaja, Ineta Brumsone, Vita Gīle, Marita Grazde – Grazna, Guna Jansone, Inga Jēkabsone, Inese Kļaviņa, Agita Kronberga, Anita Melne, Māris Puriņš, Valentīna Radionova, Jānis Rībens, Dina Rozīte, Dita Rumbeniece, Guntars Sūniņš, Juris Tulls, Guntars Zernis

1982. gada KCV absolventi

11.a klase, audzinātāja Mirdza Avotiņa (Ādmine)
Sarmīte Agruma, Ita Avotiņa, Ainārs Dadzītis, Jānis Eida, Iveta Giptere, Uldis Jansons, Svetlana Kaļiņina, Renāra Kepša, Inese Klints, Juris Krūmkalns, Romāns Liepiņš, Ralfs Melers – Moellers, Inguna Ose, Jolanta Ozollapa, Atis Pelčers, Andris Pigevics, Nelda Piļvinksa, Anda Rone, Ziedonis Ronis, Sandra Svara, Maiga Šēle, Zigrīda Šķēle, Ernests Ungerts, Agris Viļumsons, Kaspars Zīverts

11.b klase, audzinātāja Lūcija Bulle

Valda Bumbieris, Inguna Ciekause, Aija Dāboliņa, Antra Dārdedze, Guntis Eida, Uvis Karelis, Guntis Kārkliņš, Iveta Krūza, Sandra Levita, Ilze Liepiņa, Sandra Millere, Inta Mundiciems, Pāvels Odiņš, Inga Peskopa, Uldis Pētersons, Juris Piļķis, Ildze Reine, Aija Salmgrieze, Agrita Siliņa, Anita Simsone, Inita Sproģe, Antra Sudraba, Dace Štrauss, Daina Tītars, Ainars Vera, Inta Videniece, Druvis Zauers, Ineta Bērziņa, Romāns Kaltnieks

1981. gada KCV absolventi
11.a klase, skolotāja Dzidra Ģēģere
Vineta Avdjukēviča, Inese Adzele, Sandra Akmake, Dzintra Anševica, Mairita Baumane, Inga Bērziņa, Laura Briede, Daina Brūvele, Inga Bulmistre, Inta Druva, Koalds Frāms, Uldis Goldmanis, Māris Grundbergs, Elita Kandovska, Rita Laiviņa, Jānis Liņķis, Valērijs Lukašēvics, Ainārs Mucenieks, Ilze Ronīte, Ginta Rudzīte, Aigars Uplejs, Aina Višņevska, Ineta Āboliņa, Aija Maslovska

11.b klase, skolotāja Nadežda Džafarova (Aleksandrova)

Antra Butkeviča, Aina Jansone, Ira Jansone, Vineta Lāce, Aija Multiņa, Raita Paipala, Guntis Pucens, Dace Pūkaine, Andra Rēvalde, Gunta Sapāle, Andris Stepe, Laila Sala, Jānis Kūlis, Sairita Štorha, Skaidrīte Bumbiere, Laima Reinholde, Daiga Šreibere, Gunita Berķe, Aivars Liepājnieks, Daiga Lodziņa, Uldis Prāmalts, Ginta Kubiliusa, Anita Priediņa, Ingrida Dārziņa, Agrita Lindemane, Zita Zernevica, Roberts Berka

1980. gada KCV absolventi

11.c klase, klases audzinātāja-Inta Kalniņa
Dace Bāra
Anda Berkerta
Vaira Ciekale
Aigars Dārziņš
Daiga Fektere
Indra Feldmane
Daca Freimane
Ēriks Grīniņš
Jānis Klāsons
Iveta Kļaviņa
Māra Kovaļevska
Uldis Komarovskis
Āris Lakševics
Māris Ļebedevs
Arvis Mikāls
Andris Peskops
Juris Prūsis
Sigita Rika
Inese Rožkalne
Dzintra Rūtena
Ramona Simsone
Sarmīte Smirnova
Dzintars Strauts
Andris Šmidbergs
Daina Štāle
Aija Švābe
Andra Vilce
Inda Vilmane
Inese Vīksniņa
Jana Zavadska
Lolita Brīvniece

11.a klase, klases audzinātāja-Ārija Jansone
Dace Āboliņa, Ina Bāliņa, Selga Bogdanova, Guntis Dēnavs, Aldonis Dobelis, Ilze Dreimane, Inita Ērcis-Ērcīte, Gunta Golubova, Mārīte Jansone, Velga Jaunozola, Aivars Kalniņš, Agrita Krompuša, Zeltīte Laimone, Jānis Lakševics, Daila Menģele, Iveta Ostrovska, Agrita Pūtele, Juris Reingolds, Ilga Šēle, Ainārs Šperliņš, Rota Taube, Daina Tīruma, Agrita Tomsone, Egīls Ulmanis, Ilze Vītola, Anita Volenberga

11.b klase, klases audzinātāja Anna Vētra
Modris Ābiņš, Ligita Āpse, Agris Bergholds, Gunta Bunka, Inese Celma, Inga Dūdiņa, Armands Gailis, Andrejs Geide-Nomalis, Vija Grīnberga, Ināra Jansone, Uldis Jansons, Zane Jegerova, Daina Kaneniece, Gunta Kārkliņa, Inga Ķezbere, Alda Leitāne, Daina Līdaka, Aija Meistere, Inese Ose, Aigars Pirtnieks, Antra Panižnika, Arnis Poņemeckis, Spodris Reķis, Ainars Sīlis, Guntars Stepanovičs, Zigne Šillere, Velta Vilmane, Guntars Zariņš, Inese Zluģe, Daris Zauers, Didzis Zauers, Armands Gustsons.