portreti_patrikspurvins-17Dagnija Bambāne

skolotāja palīgs

 


portreti_patrikspurvins-15Inguna Bensone, 3.a

sākumskola
Otrdiena        14:40-15:25,     107.kab.
Piektdiena      13:00-13:45,     107.kab.

 


portreti_patrikspurvins-5Silvija Bergmane, 10.

bioloģija, ķīmija

Trešdiena        15:30-16:30,     406.kab.
Ceturtdiena    14:00-15:30,       406.kab.

 


dsc_0067Marita Berķe, 9.d

angļu valoda

Pirmdiena      14:30-16:30,     413.kab.
Trešdiena       7:45-8:25,     413.kab.
Ceturtdiena     14:45-15:45,        413.kab.

 


dsc_0650Aiga Bērziņa

informātika
Trešdiena          15:30-16:10,     300./ 211.kab.

 

 

female_user-512

Rita Bidzāne
bioloģija
Pirmdiena         15:30-16:30,       406.kab.

 


portreti_patrikspurvins-10Maruta Birzniece, 5.a

matemātika
Pirmdiena      7:45-8:25,    306.kab.
Otrdiena         7:45-8:25,   14:45-15:25,   306.kab.
Trešdiena      14:45-15:25,    306.kab.


portreti_patrikspurvins-2Ligita Brauna

mūzika
Pirmdiena        7:45-8:25,   14:00-14:40,      109.kab.
Trešdiena    7:45-8:25,       109.kab.


skolotaji_patriks_purvins-3Maija Bredovska, 1.a

sākumskola
Pirmdiena          14:00-14:40,      208.kab.
Trešdiena      14:00-14:40,      208.kab.

 


Aija Buka, 

skolotāja palīgs

 

 

Vija Bukāte, 4.b
sākumskola
Piektdiena            14:10-15:00,     205.kab.

 

female_user-512Eva Burke-Burkevica
mūzika

Ceturtdiena       8:00-8:25, 15:30-16:10,     109.kab.

 

portreti_patrikspurvins-9Maira Būdeniece, 1.c
sākumskola
Otrdiena      12:20-13:00, 13:15-13:55,      bibliotēka

 


portreti_patrikspurvins-11Marija Cīrule

logopēde

    102.kab.

 


portreti_patrikspurvins-18Iveta Eglīte, 11.m

ģeogrāfija, dabaszinības

Pirmdiena        14:45-15:45,         407.kab.
Trešdiena         14:45-15:45,         407.kab.

 


portreti_patrikspurvins-8Sanita Ermane, 6.a

Latvijas vēsture, pasaules vēsture, Latvijas un pasaules vēsture
Otrdiena         14:45-15:25,     409.kab.
Trešdiena        15:30-16:10,      409.kab.

 


portreti_patrikspurvins-7Larisa Flugrāte, 8.a

sociālās zinības
Trešdiena        15:30-16:10,       210.kab.

 


Toms Fogels

Mājturība un tehnoloģijas II
Trešdiena             14:45-16:10,       MTz

 


portreti_patrikspurvins-3Daiga Fokina, 1.b

sākumskola
Piektdiena       13:15-13:55,      216.kab.

 

female_user-512Daiga  Gobzeme
drāma

 

 

portreti_patrikspurvins-5Sarmīte Grose
vācu valoda, sociālās zinības
Ceturtdiena             14:30-15:30,         108.kab.

 


portreti_patrikspurvins-6Ausma Grundmane, 9.c

vizuālā māksla

Ceturtdiena        14:45-16:05,           411.kab.

 


portreti_patrikspurvins-4Silvija Herca

sociālās zinības, veselības mācība

Ceturtdiena       14:00-16:00,        bibliotēka

 


portreti_patrikspurvins-14Irina Hofmarka, 3.b

sākumskola, krievu valoda

Pirmdiena        14:40-15:15,        108.kab.
Otrdiena          14:00-14:45,        108.kab.
Ceturtdiena      8:00-8:20,         108.kab.

 

female_user-512Ināra Iesalniece
ķīmija

Ceturtdiena          14:00-15:25,         402.kab.

 


portreti_patrikspurvins-17Alda Januša

latviešu valoda, literatūra

Piektdiena     14:00-14:40,         104.kab.

 

Ginta Jasinska, 5.c
latviešu valoda, literatūra, datorika

Otrdiena             14:45-15:25,     400.kab.
Ceturtdiena            14:45-15:25,      400.kab.

 

Jānis Jerumanis, 11.v
sports

Piektdiena       14:00-14:40,     manēža

 

portreti_patrikspurvins-7Sigita Jirgensone
logopēde

    404.kab.

 


skolotaji_patriks_purvins-5Inga Kromane, 2.a

sākumskola

Piektdiena       13:30-14:50,       215.kab.

 


portreti_patrikspurvins-3Vega Kūma, 7.b

sports

Piektdiena       14:00-14:40,      manēža

 


dsc_0060Aija Lancmane

sports

Otrdiena      8:00-8:25,      manēža
Ceturtdiena 14:00-14:40, manēža


portreti_patrikspurvins-1Santa Lapiņa

matemātika

Pirmdiena      14:50-16:10,      305.kab.
Trešdiena       7:45-8:25,      305.kab.
Piektdiena         7:45-8:25,        305.kab.


portreti_patrikspurvins-9Līga Lapsa

angļu valoda

Pirmdiena          15:30-16:10,         307.kab.
Otrdiena         14:45-15:25,       307.kab.
Trešdiena        15:30-16:10,         307.kab.

 

Linda Legeza
angļu valoda

Pirmdiena      14:00-14:40,       221.kab.
Ceturtdiena       7:45-8:25,       221.kab.

 

Jana Liņķe 
krievu valoda, datorika

Pirmdiena       15:30-16:10,       411.kab.

Piektdiena      7:45-8:25,       312.kab.

 


portreti_patrikspurvins-13Maija Ļeļa , 8.b

latviešu valoda, literatūra
Pirmdiena  14:45-16:10,     311.kab.
Piektdiena        14:45-15:25,     311.kab.

 

 
portreti_patrikspurvins-6Gita Mazā

Mājturība un tehnoloģijas

Ceturtdiena      7:45-8:25,  15:30-16:10,    MTm

 

Iveta Megne, 4.c
sākumskola

Piektdiena       13:15-14:15,      214.kab.

 


portreti_patrikspurvins-15Liene Mūrniece, 9.b

matemātika

Pirmdiena      7:45-8:25,      309.kab.
Ceturtdiena     15:30-16:10,      309.kab.
Piektdiena      7:45-8:25,      309.kab.


dsc_0658Ieva Ņečiporuka, 12.v

sports

Otrdiena        7:45-8:25,      manēža
Trešdiena       14:00-14:40,      manēža

 

Vladimirs Osmanovs
fizika

Otrdiena        15:30-16:10,       400.kab.

 

 


Inga Reimane

angļu valoda, politika un tiesības

Otrdiena    13:15-13:55,     bibliotēka
Trešdiena    13:15-13:55, 14:45-15:25,     bibliotēka

 

Inna Rīna
vizuālā māksla

Pirmdiena        13:15-13:55,         210.kab.

 


dsc_0072Ilze Roberta

literatūra

Ceturtdiena        15:30-16:10,         200.kab.

 

dsc_0059Lelde Selecka
informātika

Trešdiena    15:30-16:10,          300.kab.

 


skolotaji_patriks_purvins-2Antra Spuļģe, 7.a

novada mācība, Latvijas vēsture, pasaules vēsture, Latvijas un pasaules vēsture, kulturoloģija, sociālās zinības

Pirmdiena      14:45-15:55,         412.kab.
Trešdiena        7:45-8:25,      412.kab.

 

Monta Svilpe, 9.a
angļu valoda, vācu valoda

Trešdiena       15:30-16:10,       417.kab.
Piektdiena        14:45-15:25,     417.kab.

 


portreti_patrikspurvins-13Dagnija Šteinberga

mūzika
Trešdiena         07:55-08:25 , 14:45-15:25,       313.kab.

 

Inese Titova
pedagogs karjeras konsultants

   317.kab.

 


portreti_patrikspurvins-2Indra Tīruma, 4.a

sākumskola, dabaszinības

Trešdiena       14:40-15:20,       217.kab.
Piektdiena          13:00-13:40,      217.kab.

 


dsc_0069Ilona Valkovska, 2.b

sākumskola

Otrdiena            14:20-15:00,      106.kab.
Trešdiena        14:20-15:00,      106.kab.
Piektdiena       13:00-14:00,       106.kab.

 

dsc_0065Inta Vaselāne, 6.b
matemātika, fizika

Pirmdiena    14:45-16:45,        302.kab

Trešdiena       7:45-8:25,        302.kab.
Ceturtdiena      7:55-8:25 9.d klasei,       302.kab.


skolotaji_patriks_purvins-1Sanita Vickope, 5.b

latviešu valoda. literatūra

Trešdiena       15:30-16:10,     103.kab.
Piektdiena       14:00-14:40,      103.kab.

 

Daila Zaļkalne-Ernstsone
Skolas sociālais pedagogs

   308.kab.

 

dsc_0664Laura Zariņa, 7.c
sociālās zinības, ekonomika, dabaszinības

Pirmdiena       15:30-16:10,     400.kab.
Ceturtdiena       15:30-16:10,     409.kab.

 

dsc_0063Mārīte Zāģere, 5.d
angļu valoda

Otrdiena         8:00-8:25,       113.kab.
Trešdiena        13:55-14:40, 15:25-16:30,        113.kab.

 

Santa Zeidaka
psiholoģija, dabaszinības

Trešdiena        7:45-8:25,      300.kab.

 


Dzidra Zernevica,

skolotāja palīgs

 

 

Jolanta Zorgenberga
krievu valoda

Pirmdiena           15:30-16:10,      312.kab.
Ceturtdiena       7:45-8:25,       312.kab.
Piektdiena        7:45-8:25,      312.kab.