Rūta Beltiņa, 5.c
bibliotekāre
Inguna Bensone, 1.a
sākumskola
Pirmdiena 14.00-14.40, Ve-133.
Piektdiena 13.00-13.30, Ve-133.
Aija Beņislavska
datorika, programmēšana
Ceturtdiena 15.05-15.55, Va-105.
Silvija Bergmane
bioloģija
Pirmdiena 7.50-8.25, Ka-21.
Trešdiena 15.10-16.10, Dz-01.
Ceturtdiena 15.10-16.10, Dz-01.
Marita Berķe, 9.a
angļu valoda
Otrdiena 7.40-8.25, Va-103.
Trešdiena 15.00-15.40, Ve-320.
Ceturtdiena 7.45-8.25 Ve-320; 15.00-15.40 Pi-01
Aiga Bērziņa, 7.a
datorika
Otrdiena 14.20-15.00, Va-105.
Maruta Birzniece, 4.a
matemātika
Pirmdiena 7.50-8.30, Ka-24.
Trešdiena 7.50-8.30, 15.55-16.35, Ka-24.
Piektdiena 7.50-8.30, Ka-24.
Ligita Brauna, 9.b
mūzika
Otrdiena 7.50-8.30, Ve-138.
Trešdiena 13.30-15.00, Ve-138
Ceturtdiena 14.20-15.00, Va-113.
Maija Bredovska, 3.a
sākumskola
Otrdiena 14.00-14.40, Ve-216.
Trešdiena 14.00-14.40, Ve-123.
Aija Buka,
skolotāja palīgs
…Vija Bukāte, 2.b
sākumskola
Piektdiena 13.00-14.00, Ve-127.
Maira Būdeniece, 3.c
sākumskola
Pirmdiena 13.00-14.00, Ve-217.
Krista Dēvita,
latviešu valoda, literatūra
Iveta Eglīte, 10.a
ģeogrāfija, dabaszinības, dabaszinātnes
Pirmdiena 16.00-17.00, Kalna ielā
Trešdiena 16.00-17.00, Kalna ielā
Sanita Ermane
Latvijas vēsture, pasaules vēsture, Latvijas un pasaules vēsture
Trešdiena 7.50-8.25, Ka-12.
Ceturtdiena 7.50-8.25, Pi-02.
Krists Felš-Milbergs
ekonomika
Otrdiena 15.10-15.50, Va-200.
Ceturtdiena 15.10-15.50, Va-200.
Anna Felš-Milberga
spāņu valoda, skolotāja palīgs
Otrdiena 15.50-16.50, Ka-24.a
Larisa Flugrāte
sociālās zinības
Otrdiena 8.00-8.25, Ka-13.
Trešdiena 13.30-14.10, Va-110.
Toms Fogels
Dizains un tehnoloģijas II
Pirmdiena 15.55-16.35, Va-100.
Trešdiena 15.55-16.35, Va-100.
Daiga Fokina, 3.b
sākumskola
Piektdiena 12.20-13.00, Ve-220.
Sarmīte Grose, 2.c
sākumskola
Pirmdiena 14.00-15.00, Ve-320.
Piektdiena 13.20-14.20, Va-111.
Ausma Grundmane
vizuālā māksla
Ceturtdiena 15.10-15.50, Vakara ielā
Irina Hofmarka, 1.b
sākumskola, krievu valoda
Otrdiena 14.00-14.40, Ve-228.
Trešdiena 14.00-14.30, Ve-228.
Piektdiena 14.00-14.40, Va-110.
Sigita Jirgensone
logopēde
404.kab.
Ilze Klints
fizika
Pirmdiena 15.55-16.35, Ka-13.
Trešdiena 15.55-16.35, Va-205.
Ceturtdiena 15.55-16.35, Va-205.
Piektdiena 14.20-15.00, Ka-24.
Inga Kromane, 2.c
sākumskola
Pirmdiena 8.00-8.20, Ve-124.
Otrdiena 8.00-8.20, Ve-124.
Piektdiena 13.00-13.40, Ve-124.
Vega Kūma, 6.b
sports
Ceturtdiena 15.00-15.30, manēža
Piektdiena 14.30-15.00, manēža
Aija Lancmane, 5.b
sports
Otrdiena 14.20-15.00, manēža
Ceturtdiena 16.00-16.40, manēža
Santa Lapiņa
matemātika
Pirmdiena 15.10-15.50, Pi-01.
Otrdiena 7.35-8.15, Dz-02.
Ceturtdiena 7.35-8.15, Pi-01.
Jana Liņķe, 7.b
krievu valoda
Pirmdiena 15.15-16.15, Va-204.
Ceturtdiena 15.15-16.15, Va-204.
Maija Ļeļa
latviešu valoda, literatūra
Pirmdiena 14.20-15.20, Vakara ielā
Trešdiena 15.10-16.10, Kalna ielā
Piektdiena 14.20-15.20, Vakara ielā
Madara Maija Mančinska, 4.b
literatūra, teātra māksla
Pirmdiena 14.20-16.35, Va-103.
Gita Mazā, 6.c
Dizains un tehnoloģijas
Otrdiena 14.20-15.00, Va-202.
Trešdiena 15.55-16.35, Va-202.
Iveta Megne
sākumskola
Liene Mūrniece, 11.
matemātika
Otrdiena 7.40-8.20, Ka-21.
Ceturtdiena 16.00-16.40, Ve-320.
Ieva Ņečiporuka, 5.a
sports
Pirmdiena 15.55-16.35, manēža
Inga Reimane
angļu valoda, politika un tiesības
Pirmdiena 14.10-14.50, Va-204.
Ceturtdiena 13.10-14.30, Ventspils ielā
Inna Rīna
vizuālā māksla
Trešdiena 14.20-15.00, Ve-228.
Ceturtdiena 14.20-15.00, Va-200.
Ilze Roberta, 8.a
latviešu valoda, literatūra
Trešdiena 15.00-16.00, Dz-02.
Ceturtdiena 15.00-16.00, Dz-02.
Piektdiena 15.00-16.00, Dz-02.
Lelde Selecka
datorika
Pirmdiena 14.20-15.00, Ve-225.
Ceturtdiena 15.10-15.50, Ve-306./ZOOM
Antra Spuļģe, 12.
novada mācība, Latvijas vēsture, pasaules vēsture, Latvijas un pasaules vēsture, kulturoloģija, sociālās zinības
Pirmdiena 15.55-16.35, Ka-21.
Trešdiena 7.45-8.25, Ka-25.
Ceturtdiena 15.10-15.50, Vakara ielā
Piektdiena 7.45-8.25 Sm-K., 15.10-15.50, Ka-21.
Annija Stateviča
ķīmija
Pirmdiena 15.10-15.50, Ve-320.
Otrdiena 15.55-17.45, Ka-25.
Trešdiena 15.10-15.50, Ve-320.
Aina Stepēna, 10.b
krievu valoda
Otrdiena 15.10-15.50, Ka-12
Trešdiena 15.55-16.35, Dz-01
Monta Svilpe, 9.c
angļu valoda, vācu valoda
Pirmdiena 15.50-16.30, Ka-12.
Trešdiena 7.50-8.30, Va-111.
Piektdiena 15.50-16.30, Ka-21.
Dagnija Šteinberga
mūzika
Pirmdiena 15.10-15.50, Ve-113.
Ceturtdiena 14.20-15.00, Ve-113.
Laura Šternberga
bioloģija
Aiva Timšāne
bioloģija, dabaszinības, sociālās zinības
Indra Tīruma, 2.a
sākumskola, dabaszinības
Pirmdiena 14.10-15.10, Va-110.
Piektdiena 13.00-14.00, Ve-126.
Inese Titova, 6.a
pedagogs karjeras konsultants, dabaszinības
Ceturtdiena 13.25-14.45, Va-103.
Ilona Valkovska
latviešu valoda
Pirmdiena 14.20-15.00, Va-206.
Otrdiena 14.20-15.00, Va-206.
Piektdiena 14.20-15.00, Va-206.
Inta Vaselāne
matemātika
Pirmdiena 8.00-8.25 Sm-K., 14.15-16.25, Va-101.
Otrdiena 15.05-15.55, Pi-02.
Sanita Vickope
latviešu valoda, literatūra
Pirmdiena 16.00-17.00, Ka-14.
Ceturtdiena 15.10-16.10, Va-200.
Linda Vilmane, 8.c
angļu valoda
Otrdiena 14.20-15.00, Vakara ielā
Trešdiena 15.55-16.35, Kalna ielā
Daila Zaļkalne-Ernstsone
Skolas sociālais pedagogs
Ve-106
Laura Zariņa, 8.b
matemātika, ekonomika
Otrdiena 15.55-16.35, Va-101.
Ceturtdiena 14.20-15.50, Va-101.
Mārīte Zāģere, 4.c
angļu valoda
Pirmdiena 15.10-16.00, Va-202.
Trešdiena 7.45-8.25, Va-205.
Ceturtdiena 7.45-8.25, Va-205.
Santa Zeidaka
psiholoģija
Pirmdiena 7.45-8.25, Sm-01.
Dzidra Zernevica
skolotāja palīgs
..