Noslēdzies konkurss “Šodien laukos”

Noslēdzies konkurss “Šodien laukos”, kurš notika no 2017.gada februāra līdz decembrim. 9.c klases skolēni izturēja visas kārtas, kurās bija jāveido plakāti par dzīvniekiem, jāsaskata pārmaiņas dabā,  jāveido biznesa plāns, jāmin krustvārdu mīklas, jāveic kulinārais uzdevums, jāiet pārgājienā un jāveido herbārijs.

Priecājamies par 9.c klases skolēnu panākumiem un skolotājas Marutas Birznieces aktīvo līdzdalību!

Skolēnu reitings pēc vidējā vērtējuma 2017. gada 1.semestrī

12.kl. grupā
1.vieta – Vanesa Silvestrova
2.vieta – Ēriks Pētersons
3.vieta – Madara Maija Mančinska

11.kl. grupā
1.vieta – Annija Kleinberga
2.vieta – Daniela Reimane, Beāte Paula Rudzīte
3.vieta – Kristiana Kovaļevska

10.kl. grupā
1.vieta – Kristaps Mikāls
2.vieta – Justīne Ansone, Ieva Aiga Celma
3.vieta – Paula Tīruma

9.kl. grupā
1.vieta – Līva Vaivade
2.vieta – Betija Grabovske
3.vieta – Signe Ozola, Gustavs Nolle

8.kl. grupā
1.vieta – Toms Janušs
2.vieta – Katrīna Aija Blūma
3.vieta – Pauls Purviņš, Ralfs Pīpītis, Katrīna Bžalava

7.kl. grupā
1.vieta – Megija Vaselāne
2.vieta – Katrīna Kiričenko

3.vieta – Patrīcija Ozoliņa

6.kl. grupā
1.vieta – Sabīne Ozollapa
2.vieta – Ance Špicere
3.vieta – Katrīna Stepanova

5.kl. grupā
1.vieta – Elizabete Midletone
2.vieta – Ulla Emīlija Gauja, Ulla Januša
3.vieta – Laura Vanaga

4.kl. grupā
1.vieta – Katrīna Stjopočkina
2.vieta – Gabriēla Bērtulsone
3.vieta – Alise Ābolte, Anete Rūtenberga

3.kl. grupā
1.vieta – Elizabete Dravniece, Marts Roberts, Erlends Freibergs, Anna Millere
2.vieta – Amanda Bredovska, Ilze Freimane, Kristaps Garoza, Aleksandra Iļjina, Anete Žilinska, Toms Umbraška

3.vieta – Patrīcija Tilgale, Roberts Gontars, Kārlis Egle

 

2.kl. grupā
1.vieta – Anna Poriņa, Toms Ugo Liekniņš, Rafaela Voitko
2.vieta – Rodrigo Frāms, Matīss Gertke, Kate Tesļuka, Deivids Pūris, Nika Nikaze, Katrīna Veigelte

Skolēnu reitings pēc vidējā vērtējuma 2017. gada decembrī

12.kl. grupā
1.vieta – Madara Maija Mančinska
2.vieta – Vanesa Silvestrova
3.vieta – Ēriks Pētersons

11.kl. grupā
1.vieta – Daniela Reimane
2.vieta – Annija Kleinberga
3.vieta – Beāte Paula Rudzīte

10.kl. grupā
1.vieta – Justīne Ansone, Ieva Aiga Celma
2.vieta – Kristaps Mikāls
3.vieta – Marta Laizāne

9.kl. grupā
1.vieta – Betija Grabovske
2.vieta – Līva Vaivade, Gustavs Nolle
3.vieta – Signe Ozola

8.kl. grupā
1.vieta – Pauls Purviņš
2.vieta – Ralfs Pīpītis
3.vieta – Toms Janušs

7.kl. grupā
1.vieta – Katrīna Kiričenko
2.vieta – Patrīcija Ozoliņa

3.vieta – Megija Vaselāne

6.kl. grupā
1.vieta – Ance Špicere, Kārlis Liepiņš
2.vieta – Sabīne Ozollapa
3.vieta – Paula Kate Tamsone

5.kl. grupā
1.vieta – Elizabete Midletone
2.vieta – Ulla Emīlija Gauja
3.vieta – Ulla Januša, Marta Vilerte, Melisa Aļševska

4.kl. grupā
1.vieta – Alise Ābolte
2.vieta – Katrīna Stjopočkina
3.vieta – Gabriēla Bērtulsone

3.kl. grupā
1.vieta – Patrīcija Tilgale
2.vieta – Amanda Bredovska, Ilze Freimane

3.vieta – Elizabete Dravniece, Marts Roberts, Kārlis Egle, Kristaps Garoza, Aleksandra Iļjina

 

2.kl. grupā
1.vieta – Matīss Gertke, Kate Tesļuka
2.vieta – Rodrigo Frāms, Anna Poriņa, Toms Ugo Liekniņš

3.vieta – Elizabete Traščenko, Rafaela Voitko

KCV SMU

16.decembrī no plkst 10.00-13.00 TC “Maxima”, Talsos norisināsies “Junior Achievement” organizētais reģionālais SMU Ziemassvētku tirdziņš, kurā piedalīsies 9 SMU no Kuldīgas Centra vidusskolas.