Reģionālais SMU tirdziņš Kuldīgā

Junior Achievment Latvija organizētajā reģionālajā skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņā mūsu skolas SMU saņēma augstus novērtējumus:

  • SMU “LatBox” saņēma JAL diplomu un SWEDBANK simpātiju balvu nominācijā “Labākā dāvana” (konsultants sk. Laura Zariņa);
  • SMU “Brāļu zīmes” saņēma JAL diplomu un SWEDBANK simpātiju balvu nominācijā “Inovatīvs produkts” (konsultants sk. Silvija Herca);
  • SMU “EtArmillas” saņēma JAL diplomu nominācijā “Labākā pārdošanas komanda” (konsultants sk. Indra Iveta Gaile).

LEPOJAMIES!

 

KULDĪGAS NOVADA ĶĪMIJAS OLIMPIĀDE

9.kl.

1.vieta – GUSTAVS NOLLE

2.vieta – SIGNE OZOLA

3.vieta – KRISTAPS GOLDBERGS

Skolotāja – SILVIJA BERGMANE

10.kl.

1.vieta – KRISTAPS MIKĀLS

2.vieta – ARVIS KRICKIS

3.vieta – MARTA LAIZĀNE

Skolotāja – INĀRA IESALNIECE

11.kl.

3.vieta – ANNIJA KLEINBERGA

Skolotāja – INĀRA IESALNIECE

12.kl.

1.vieta – ĒRIKS PĒTERSONS

Skolotāja – INĀRA IESALNIECE

LEPOJAMIES!

KULDĪGAS NOVADA MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDE 5.-8.kl.

5.kl.

1.vieta – ULLA JANUŠA

Atzinība – ULLA EMĪLIJA GAUJA

Skolotāja – INTA VASELĀNE

3.vieta – ELIZABETE MIDLETONE

Atzinība – LAURA VANAGA

Skolotāja – GUNTA JANKOVSKA

6.kl.

1.vieta – SABĪNE OZOLLAPA

Skolotāja – SANTA LAPIŅA

3.vieta – KĀRLIS LIEPIŅŠ

Skolotāja – GUNTA JANKOVSKA

7.kl.

1.vieta – MEGIJA VASELĀNE

Skolotāja – SANTA LAPIŅA

8.kl.

Atzinība – ĢIRTS PŪRIS

Skolotāja – LIENE MŪRNIECE

LEPOJAMIES!

Skolēnu reitings pēc vidējā vērtējuma 2018. gada janvārī

12.kl. grupā
1.vieta – Luīze Šteina
2.vieta – Vanesa Silvestrova
3.vieta – Nika Nikola Raksa

11.kl. grupā
1.vieta – Daniela Reimane
2.vieta – Annija Kleinberga
3.vieta – Elīza Ieva Kinda

10.kl. grupā
1.vieta – Kristaps Mikāls
2.vieta – Justīne Ansone
3.vieta – Marta Laizāne

9.kl. grupā
1.vieta – Betija Grabovske
2.vieta – Annija Šīrante
3.vieta – Līva Vaivade

8.kl. grupā
1.vieta – Katrīna Bžalava
2.vieta – Pauls Purviņš
3.vieta – Ralfs Pīpītis

7.kl. grupā
1.vieta – Katrīna Kiričenko
2.vieta – Megija Vaselāne

3.vieta – Patrīcija Ozoliņa

6.kl. grupā
1.vieta – Ance Špicere
2.vieta – Sabīne Ozollapa
3.vieta – Katrīna Stepanova

5.kl. grupā
1.vieta – Elizabete Midletone
2.vieta – Ulla Emīlija Gauja
3.vieta – Vanesa Pļavarāja

4.kl. grupā
1.vieta – Alise Ābolte
2.vieta – Katrīna Stjopočkina
3.vieta – Kristiāna Muižarāja

3.kl. grupā
1.vieta – Elizabete Dravniece, Aleksandra Iļjina
2.vieta – Ilze Freimane, Patrīcija Tilgale, Marts Roberts, Anna Millere, Anete Grābante, Erlends Freibergs

 

2.kl. grupā
1.vieta – Anna Poriņa, Nika Nikaze, Ernests Šimpermanis
2.vieta – Kate Tesļuka, Samanta Poriņa, Katrīna Veigelte, Guste Gobzeme, Adrians Zabītis